arash adibi

دور مرو، سفر مجو، پیش تو است ماه تو !

دوره آموزشی سیگنال گیری بورس تهران

آموزش تحلیل تکنیکال آرش ادیبی

الهی! یکتای بی همتایی، قیّوم توانایی، بر همه چیز بینایی، در همه حال دانایی، از عیب مصفّایی، اصل هر دوایی، داروی دلهایی، شاهنشاه فرمانفرمایی، معزّز به تاج کبریایی. الهی از آن خوان که از بهر خاصان نهادی، به ما عطا کن.

سپاس از همراهی شما.

آموزش تحلیل تکنیکال آرش ادیبی

بورس تهران، مشمول تعداد بالایی شرکت بوده که تحلیل آن ها به شیوه ای سنتی، نیازمند صرف زمان بسیار زیادی خواهد بود. در این دوره، شما ضمن آشنایی با ابزارهای سیگنال گیری خودکار، در زمان تحلیل خود تا رسیدن به نماد های دارای ویژگی های خاص مد نظر، صرفه جویی بسیار زیادی خواهید نمود. به کارگیری ابزارهای مورد اعتماد بین المللی و بر پایه مستندات دانشگاهی، موجب می شود تا مخاطب، نسبت به روش های معرفی شده، اطمینان داشته و دیگر اضطراب از حیث منابع علمی و مستندات مبنای روش ها را نداشته باشد. دوره پیش رو، به شما کمک می کند تا دید خود را در انتخاب شرکت های بورسی جهت سرمایه گذاری، محدود به روش های تکنیکال، تابلوخوانی و یا بنیادی نکنید. به عنوان مثال، در مستندات علمی که طی دوره خدمت شما تقدیم می گردد، شما با میزان کارایی اندیکاتورها در دوران رونق یا رکود بازار سرمایه آشنا خواهید شد. همچنین به عنوان مثال دیگر، اثر چرخش سیاسی دولت، پس از انتخابات ریاست جمهوری را بر پایه مستندات معتبر علمی، درک خواهید نمود. در واقع در پایان دوره، شما با دید بازتری به بازار بورس تهران، نگاه کرده و به امید خدا سودهای شیرینی را کسب خواهید نمود. اگر با نمودار شمعی و الگوهای آن، آشنایی داشته باشید، مطلع هستید که الگوهای متنوعی در نمودار های شمعی ایجاد می شود که هرکدام هشدار خاصی را برای تحلیلگر صادر می کنند. اما کدامیک از الگوهای شمعی، در بورس تهران، سیگنال های معتبر تری صادر میکنند؟ پاسخ به این سوال، به کمک مستندات علمی بازار سرمایه، در این دوره، در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین برمبنای همین مستندات، پس از اینکه الگوهای معتبر که بازدهی بیشتری داشته اند را شناسایی نمودیم، به راحتی می توانیم تشخیص دهیم که در حال حاضر، کدامیک از نماد های بورس تهران، در نمودار خود، این الگوها را دارا می باشند. آنچه که در این دوره فراخواهید گرفت، مشابه مثال های فوق، بر مبنای مستندات علمی برای شما تدریس گردیده اند. 

توضیحات دوره آموزشی سال 1401 - قسمت اول

پس از ثبت نام در دوره، از طریق دکمه زیر می توانید، وارد حساب کاربری خود شده و به محتوای آموزشی، دسترسی داشته باشید

نظرات شگفت انگیز شرکت کنندگان دوره
بورس تهران آموزش تحلیل تکنیکال آرش ادیبی
بورس تهران آموزش تحلیل تکنیکال آرش ادیبی
بورس تهران آموزش تحلیل تکنیکال آرش ادیبی
آموزش تحلیل تکنیکال آرش ادیبی

توضیحات دوره آموزشی سال 1401 - قسمت دوم

در دوره سیگنال خرید بورس تهران، چه چیزی یاد خواهیم گرفت؟

هدف اصلی این دوره آموزشی، کسب سودهای شیرین مالی، از بازار بورس تهران می باشد، اما در کنار آموزش های مالی که خدمت شما مخاطب محترم، ارائه می شود، به نکات اخلاقی در باب زندگی سعادتمند نیز اشاره شده است تا در کنار تقویت بعد مادی زندگی، تلاش کنیم تا کیفیت معنوی زندگی خود را ارتقا دهیم و لحظات شادی را در کنار خانواده خلق نماییم. زکریای رازی، فیلسوف، پزشک و شیمیدان حاذق ایرانی، در باب نحوه زندگی، جمله زیبایی دارد. وی اشاره می کند که سه رکن اصلی زندگی، عبارتند از: اول علاقه، دوم امید و سوم تلاش. اینکه شما در این لحظه از عمر ارزشمند خود، مشغول مطالعه این خطوط هستید، نشان از علاقه مندی شما به مباحث پیشرفت مالی می باشد. علاقه شما، از امیدی نشات می گیرد که آینده روشنتری را برای شما و خانواده محترم، تصویر می کند. این دوره آموزشی به شما که به مرحله امید به آینده در زندگی رسیده اید، کمک می کند تا در قدم بعدی، با دید بازتری تلاش نموده و تلاش شما در رسیدن به مقصد را شیرینتر و سهل الوصولتر نماید. به امید خدا سودهایی که کسب خواهید نمود، خرج خوشی ها و لحظه های شیرین زندگی شما گردد.

این دوره آموزشی، در سه جبهه مربوط به مباحث مالی، جلو می رود. 

جبهه اول، “سواد مالی” نام گذاری شده است. در این جبهه، مقاله های علمی معتبر و مستند، به جهت توسعه دید شما نسبت به سهام و بازار بورس تهران، قرار می گیرند. به عنوان مثال، همه ما در مورد اثر پذیری بازار سهام بورس تهران از نوسانات نرخ ارز مطالبی شنیده ایم. اما، آیا می توانید بر مبنای یک مستند علمی، این موضوع را توضیح دهید که کدامیک از صنایع بورس تهران، از رشد یا کاهش نرخ ارز، بیشتر سود می برند؟ به عنوان مثالی دیگر،  استراتژی های سیگنالگیری گاها در منابع علمی، با یکدیگر مقایسه و عملکرد آن ها ارزیابی می شود. شما در این دوره ضمن مطالعه این مستندات، براحتی می توانید استراتژی های مذکور را به کمک ابزارهایی که خدمت شما آموزش داده می شود، مجددا طراحی و حتی شخصی سازی نمایید و به طور خودکار از بورس تهران، با آن ها سیگنال گیری نمایید. در واقع، این دوره ضمن آموزش هدفمند و کاربردی سیگنال گیری به شما، مسیر راهی را برایتان روشن نموده که بتوانید براحتی در آینده، به دانش خود بر مبنای مستندات علمی معتبر، بیافزایید.

جبهه دوم، مربوط به دیده بان بورس تهران در سایت tsetmc  می شود. بر مبنای جبهه اول و دانشی که از مستندات و تحقیقات علمی معتبر بدست می آوریم، دیده بان بورس تهران را ویرایش می نماییم. در واقع،  بدون استفاده از افزونه های خاص، دیده بان بورس تهران را حرفه ای، خواهیم نمود. اضافه کردن تکنیک های تابلوخوانی نظیر محاسبه خودکار قدرت خریداران حقیقی، ورود یا خروج پول حقیقی و…. برای کلیه نماد های بورس تهران، در این جبهه صورت می پذیرد. شما به کمک هر کدام از جبهه های کاری، می توانید نماد های مستعد رشد یا ریزش را شناسایی نمایید، اما وقتی به ترکیب آن ها بپردازیم، درصد موفقیت بالاتری را در کسب منافع مالی، خواهیم  داشت. از مباحثی نظیر سیگنال خرید یا فروش ایچیموکو، الگوهای شمعی خاص، استراتژی های سیگنال گیری از تابلوخوانی به صورت خودکار و .. در جبهه دوم به وقوع می پیوندد.

جبهه سوم، مربوط به معرفی ابزاری است که به کمک آن می توانیم، در چند ثانیه از بین کلیه نمادهای بورس تهران ، سیگنال خرید یا فروش بگیریم. همچنین استراتژی های متنوعی را براساس جبهه اول، تعریف کنیم و براحتی از نتیجه تحقیقات معتبر، در سیگنال گیری استفاده نماییم. این ابزار به ما کمک می کند تا علاوه بر مواردی که خدمت شما شرح داده شد، دید و تجربه شخصی خود را در تعریف استراتژی ها لحاظ نماییم. به عنوان مثال، کدام یک از نماد های بورس تهران از نظر اندیکاتور های CCI، RSI به صورت همزمان در وضعیت سیگنال خرید هستند؟ کدام یک از نمادهای بورس تهران، از نظر مووینگ اوریج های کوتاه مدت/میان مدت/بلند مدت به صورت همزمان، سیگنال خرید هستند؟ به عنوان مثالی دیگر، براحتی میتوانید متوجه شوید که کدامیک از نمادهای بورس تهران در یک روند نزولی اصلی بوده و موج  چهارم الیوت خود را به پایان رسانده اند. در این وضعیت نماد هایی که در حال حاضر، در موج پنجم الیوت نزولی هستند، برای ما مشخص می شود که با زیر نظر گرفتن آن ها، می توانیم از حرکت خلاف جهت روند اصلی که پس از پایان موج پنجم الیوت شاهد آن خواهیم بود، بهره مالی ببریم. همچنین شما براحتی می توانید هر ترکیب دلخواهی از استراتژی هایی که طی دوره فرا میگیرید را برای خود تعریف نموده و خروجی آن را که شامل لیستی از نمادهای مستعد رشد می باشد را در چند ثانیه بدست آورید.

مثال

از بین کلیه نمادهای بورس تهران، کدامیک از آن ها در روز جاری، از نظر اندیکاتور مکدی سیگنال خرید یا فروش هستند؟

در اندیکاتور مکدی، هنگامی که خطوط آبی و قرمز به یکدیگر برخورد نموده و یا از روی هم عبور می کنند، می توان سیگنال هایی را دریافت نمود. در تصویر مقابل، هنگامی که خط آبی، خط قرمز را به سمت بالا قطع کند و از آن عبور نماید، سیگنال خرید تلقی می شود.(مانند دایره مشکی رنگ وسط). حال چنانچه خط آبی اندیکاتور مکدی، خط قرمز را به سمت پایین قطع نماید، سیگنال فروش برای ما صادر می گردد. (دایره مشکی رنگ سمت چپ) 

چنانچه بخواهیم به صورت تک تک، نمادهای بورس تهران را بررسی نماییم، زمان بسیار زیادی را باید صرف این کار نماییم.  به کمک ابزارهایی که در این دوره خدمت شما آموزش داده می شود، شما در چند لحظه می توانید، از بین کلیه نمادهای بورس تهران، نمادهایی که از نظر اندیکاتور مکدی سیگنال خرید هستند را شناسایی نمایید. 

بورس تهران سیگنال مکدی
سوال مهم

پس از اینکه به صورت خودکار، به لیست نمادهایی که از نظر اندیکاتور مکدی، سیگنال خرید هستند، دست پیدا نمودیم، آیا همه این نماد ها برای سرمایه گذاری مناسب هستند؟ قطعا خیر.در پایان این دوره آموزشی، شما با دید بازتری به انتخاب نماد برتر خواهید پرداخت و هر نماد را از جنبه های متنوعی می توانید تحلیل  و بررسی بفرمایید. به عنوان مثال می توانید مباحث تابلوخوانی نظیر ورود یا خروج پول حقیقی را به طور خودکار برای هر نماد دلخواه بررسی بفرمایید و یا اگر الگوهای خاص شمعی (الگوهایی که در بورس تهران بر اساس مستندات علمی، بازدهی بیشتری دارند) در نمودار نمادی موجود باشد،  از آن مطلع شوید.

سوال متداول

گفته می شود که اندیکاتور مکدی، در سیگنال گیری دارای تاخیر می باشد. آیا  در این دوره می توانیم با اندیکاتوری نظیر SMI که در پیج اینستاگرام آتی تریدر، یاد گرفته ایم، سیگنال گیری خودکار نماییم؟ 

پاسخ این سوال به این موضوع بر میگردد که هر دو نوع اندیکاتور  MACD و SMI، از خانواده MOVING AVERAGE ها می باشند. لذا به سادگی می توانید با ترکیب دو موینگ اوریج، با دوره های مشخصی، SMI  را ایجاد بفرمایید. این کار را دانش پذیران دوره براحتی قبلا انجام داده اند. در واقع این دوره، دید شمار را در طراحی استراتژی های سیگنال گیری خودکار باز می کند. 

نکته: اندیکاتور مکدی، یک مثال از بخش کوچکی از روش های سیگنال گیری خودکار می باشد که در دوره حاضر خدمت شما آموزش داده می شود. شما پس از این دوره، دیگر نیاز نخواهید داشت که به بررسی تک تک نمودار های سهام بورس تهران، جهت پیدا کردن سیگنال خرید بپردازید.

آموزش تحلیل تکنیکال آرش ادیبی
به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟

در این دوره آموزشی، چندین روش بدست آوردن حمایت ها و مقاومت های هر سهم دلخواه را به صورت خودکار فرا میگیرید. به عنوان مثال، ما از جبهه سوم که ابزار سیگنال گیری خودکار را بر اساس استراتژی های معتبر (و یا استراتژی شخصی شما) به کار میگیریم، نماد هایی را تحت عنوان سیگنال خرید بدست می آوریم. سپس طبق جبهه دوم، در دیده بان بازار، مباحث تابلو خوانی که از قبل آماده نموده ایم را برای نماد های منتحب بررسی خواهیم نمود. حال فرض بفرمایید دو الی سه نماد برای ما در وضعیت سیگنال خرید، تایید شده اند. اکنون می توانید، به صورت خودکار، حمایت ها و مقاومت های روی نمودار این چند نماد را مقابل دیده گان خود داشته باشید. یکی از روش هایی که در این دوره ارائه شده است، نمایش حمایت ها و مقاومت ها از چهار خانواده فیبوناتچی، کاماریلا، وودی و کلاسیک روی نمودار سهم به صورت خودکار می باشد. همچنین به طور جداگانه می توانید در ابزار سیگنال گیری که در جبهه سوم فرا گرفته اید، کانال های خودکاری را روی نمودار سهام منتخب ترسیم بفرمایید. هدف دوره، کاربردی بودن آن برای شما می باشد. میزان دستیابی به این هدف را در پیام های بازخوردی که از شرکت کنندگان دوره دریافت شده استمی توانید بررسی بفرمایید.

طی دوره، بر مبنای جبهه اول (سواد مالی) و آموزش هایی که خدمت شما تقدیم می گردد، برگه های راهنما (برگه تقلب) خدمت شما تقدیم شده است. در واقع به هیچ عنوان نیاز به حافظه ذهن خود برای استفاده از آموزش ها نخواهید داشت. به عنوان مثال، برای استفاده و سیگنال گیری از ایچیموکو، کافی است برگه راهنمای مربوط به آن را چاپ بفرمایید و روی میز کار خود داشته باشید. این برگه های راهنما، براساس فیلم آموزشی که در این دوره مشاهده خواهید نمود، تهیه شده است. همچنین، برای الگوهای شمعی، الگوهای کلاسیک و امواج الیوت هم می توانید از برگه های راهنمای دوره به راحتی در سیگنال گیری های خود استفاده بفرمایید.

در تهیه این دوره آموزشی، تلاش شده تا برای مخاطب، هیچ ابهامی در بخش آموزش باقی نماند. شما با شرکت در این دوره آموزشی، می توانید، در گروه های پرسش و پاسخ آتی تریدر، سوالات، ابهامات و تحلیل سهام خود را با کسانی که قبلا این دوره را سپری نموده اند مطرح بفرمایید و مسیر پیشرفت خود را هموار تر سازید. با توجه به اینکه طی دوره آموزشی، علاوه بر مباحث مالی، به مسائل اخلاقی و بهبود زندگی هم توجه شده است، لذا گروه های پرسش و پاسخ آتی تریدر، دارای محیطی محترمانه و علمی بوده که با اخلاق والای ایرانی اعضای آن، محیطی شورانگیز برای پیشرفت شمارا رقم خواهد زد.

رسیدن به موفقیت در دیدگاه سقراط

مرد جواني از سقراط رمز موفقيت را پرسيد که چيست. سقراط به مرد جوان گفت که صبح روز بعد به نزديکي رودخانه بيايد. هر دو حاضر شدند. سقراط از مرد جوان خواست که همراه او وارد رودخانه شود. وقتي وارد رودخانه شدند و آب به زير گردنشان رسيد سقراط با زير آب بردن سر مرد جوان، او را شگفت زده کرد. مرد تلاش مي کرد تا خود را رها کند اما سقراط قوي تر بود و او را تا زماني که رنگ صورتش کبود شد محکم نگاه داشت. سقراط سر مرد جوان را از آب خارج کرد و اولين کاري که مرد جوان انجام داد کشيدن يک نفس عميق بود. سقراط از او پرسيد، ” در آن وضعيت تنها چيزي که مي خواستي چه بود؟” پسر جواب داد: “هوا”
 سقراط گفت:” اين راز موفقيت است! اگر همانطور که هوا را مي خواستي در جستجوي موفقيت هم باشي بدستش خواهي آورد” رمز ديگري وجود ندارد.

زمان باقی مانده تا شروع دوره جدید 1401

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

دوره سوم، 10 خرداد 1401 ماه شروع می شود

0
تعداد اعضای دوره تا این لحظه

راه ثبت نام در دوره سیگنال گیری بورس تهران چگونه است؟

جهت ثبت نام در دوره آموزشی سیگنال گیری بورس تهران، هزینه دوره به شماره کارت زیر واریز نموده نهایتا تصویر فیش واریزی را به همراه مشخصات خود (نام، نام خانوادگی و شماره تماس همراه) به آی تلگرام arashadibi88 ارسال بفرمایید. پس از بررسی پیام های ارسالی شما، تلفن همراه شما در سایت به عنوان دانش پذیر ثبت خواهد شد و می توانید از 10 خرداد ماه 1401، وارد صفحه کلاس شوید.

شماره کارت بانکی جهت واریز هزینه دوره آموزشی

5892-1013-0553-5680

بانک سپه – به نام آرش ادیبی

ثبت نام دوره سیگنال گیری بورس تهران
آموزش تحلیل تکنیکال آرش ادیبی

سخن پایانی

شما با شرکت در این دوره آموزشی، یک مسیر هشت ساعته جذاب آموزشی را طی خواهید نمود. این دوره آموزشی در مورد سیگنال گیری و نحوه یافتن خودکار سیگنال های خرید/فروش به شما یاری خواهد رساند. شما طی دوره، با روش های سیگنال گیری آشنا خواهید شد که مبنای علمی داشته و قبلا در تحقیقات مستند معتبر، ارزیابی شده اند. در روند دوره، این تحقیقات علمی نیز جهت مطالعه خدمت شما تقدیم خواهد شد. به عنوان جمع بندی، شما در پایان این دوره آموزشی، می توانید براحتی استراتژی های مختلف سیگنال گیری را به صورت واحد و یا ترکیبی، به کار گرفته و به صورت خودکار، از بین کلیه نماد های بورس تهران، لیست سیگنال خرید و یا فروش بدست آورید. دوره ای که پیش روی شما قرار دارد، به صورت ویدیوهای آموزشی ضبط شده تقدیم حضور شما می گردد. امید است با به کارگیری تکنیک های این دوره، سود های شیرینی کسب بفرمایید. به امید خدا، این سودها، سبب وارد شدن برکت، خوشی روزافزون به زندگی شما گردد. ممنونم از زمانی که جهت مطالعه محتوای این صفحه، صرف نمودید. هر جا هستید، زیر سایه پروردگار، سلامت و پیشرو باشید. به امید دیدار.

با استفاده از شماره موبایلی که به همراه مشخصات خود، به آی دی تلگرام ArashAdibi88، ارسال نموده اید، می توانید به محتوای دوره دسترسی داشته باشید. با کلیک روی دکمه زیر، وارد حساب کاربری خود خواهید شد. به این ترتیب به ویدیوها و مستندات دوره دسترسی خواهید داشت. به امید کسب سود های شیرین برای شما. آمین.

اسکرول به بالا