arash adibi

وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
1200
شروع کنید
این دوره در حال حاضر بسته است

به دوره آموزشی سیگنال گیری بورس تهران خوش آمدید

الهی!

ای خالق بی مدد و ای واحد بی عدد، ای اول بی هدایت و ای آخر بی نهایت. ای داننده راز ها، ای شنونده آوازها، ای بیننده نمازها، ای شناسنده نام ها، ای رساننده گامها، ای مبرا از عوایق، ای مطلع از حقایق، ای مهربان بر خلایق، عذر های ما بپذیر که تو غنی و ما در تلاش برای غنی شدن. بر عیب های ما مگیر که تو قوی و ما حقیر، از بنده خطا آید و ذلت و از تو عطا آید و رحمت. الهی، ای بخشنده بی منت، به لطف خود، مسیر پیشرفت مارا هموار ساز و مارا بی نیاز از غیر گردان.

عرض سلام و احترام خدمت شما. روند پیشروی در این دوره آموزشی تحت استاندارد ثبت محتوا در حافظه بلند مدت شما خواهد بود. لذا به صورت یک روز در میان، یک قسمت آموزشی توسط شما مشاهده خواهد شد. لذا شما در یک مسیر آموزشی 60 روزه قرار دارید. این مورد در دوره اول آموزش، برای 518 نفر پیاده سازی شد که در پایان دوره، نکات مثبتی برای شرکت کنندگان آن ایجاد نمود. 

 اولین پارامتر مهم برای شخصیت یک سرمایه گذار، کنترل هیجان های مقطعی می باشد. در قسمت های ابتدایی آموزش، به صورت غیر مستقیم و بدون اینکه متوجه آن باشید، کنترل هیجان و میزان صبر و حوصله شما محک خواهد خورد. در پایان دوره، شما مانند شرکت کنندگان دوره اول، به سطح بالاتری از کنترل و صبر در برخورد با تحلیل نمادها و هیجانات ذاتی بازار سرمایه دست خواهید یافت. شما در هر لحظه می توانید به محتوای ویدیوها دسترسی داشته باشید. گروه پرسش و پاسخ تلگرام، نیز مکانی برای پاسخ به سوالات شما می باشد. با کلیک روی دکمه آبی رنگ زیر، می توانید وارد گروه پرسش و پاسخ تلگرام دوره دوم شوید. برای ورود به گروه تلگرام، لطفا ابتدا فیلترشکن خود را روشن بفرمایید.

آموزش تحلیل تکنیکال آرش ادیبی
اسکرول به بالا